FB
Znajdź nas na Facebook'u
 
YouTube
Zobacz na na YouTube
 
Subscribe
Zapisz się na naszą listę emailową
 
UK de Fr Nederland Czech 
Russian Italia Polska Espana Svenska 

 


Oddział Filmowy Lotnictwa Historycznego   Polska

HAFU (Oddział Filmowy Lotnictwa Historycznego) produkuje wysokiej jakości fotografie i filmy poświęcone historii lotnictwa i sportowi motorowemu w Nowej Zelandii i Australii, publikując te materiały w różnorodnej formie ku radości entuzjastów tych dziedzin na całym świecie.

 

Al
 

Z wyjątkiem tej strony, cała reszta naszej strony www jest dostępna jedynie w j. angielskim, tą tylko stronę przygotowaliśmy specjalnie dla Was, z informacjami w Waszym języku ojczystym.

Zainstalowaliśmy Tłumacza Googla (Google Translator) w kilu najpopularniejszych miejscach tej strony, abyście mogli szybko przetłumaczyć zamieszczone teksty wybierając swój język z rozwijalnego menu. W celu przetłumaczenia reszty tekstów na stronie radzimy zainstalowanie i używanie przycisku przeglądarki Google Translation.

 

 

   

Dołącz do naszej filmowej listy emailowej.

Co dwa lub trzy tygodnie wysyłamy filmowy email do osób, które zapisały się do naszej filmowej listy emailowej. Emaile zawierają linki do jednego z naszych klipów filmowych i czasem dodatkowe newsy po angielsku. Wiemy, że często brakuje czasu na szukanie filmów w zasobach YouTube, dlatego nasze emaile mają za zadanie zapewnić Wam możliwość szybkiego dotarcia do naszych filmów.

Jeśli jeszcze nie zapisaliście się do naszej listy emailowej, możecie to uczynić wysyłając pusty email na adres: subscribe@aviationfilm.com

Prywatność naszych subskrybentów traktujemy bardzo poważnie i nigdy nie udostępniamy Waszych adresów innym osobom, ani też nie zamieszczamy ich w sieci.

 

Zdjęcia i Filmy

Nie gromadzimy już dłużej naszych zdjęć i filmów lotniczych na tej stronie. Zamiast niej do publikowania zdjęć używamy Facebooka oraz kanału YouTube do publikowania filmów.

YouTube   Facebook

 

   

O naszych DVD

Większość naszych lotniczych filmów DVD albo nie zawierają narracji, albo mają drugą ścieżkę dźwiękową, zawierającą wyłącznie dźwięk silnika samolotu. Jeśli jesteście zainteresowani jednym z naszych DVD, nie musicie się martwić, że będziecie zmuszeni słuchać niezrozumiałego lektora - z łatwością będziecie mogli wyłączyć narrację i cieszyć się wyłącznie dżwiękiem silnika samolotu bojowego.

Sprawdź naszą listę dostępnych płyt DVD tutaj: DVDs

 

O naszym materiale drukowanym

Chociaż nasze książki i karty kolekcjonerskie (obejmujące samoloty myśliwskie pierwszej wojny światowej i późniejsze samoloty bojowe) są pulikowane w języku angielskim, obydwa te produkty są głównie obrazkowe i zawierają niewiele słowa pisanego. Jeśli jesteście zainteresowani starymi samolotami, wówczas te materiały mogą Was zainteresować. Sprawdźcie odnośniki w naszym sklepie online:

Sklep Online

     

Filmy Lotnicze   *  Myśliwce  *  Inne samoloty bojowe *  Stare samoloty

Odtwarzanie historii *  Pierwsza Wojna Światowa *  Druga Wojna Światowa  *  Sport Motorowy