FB
Najděte nás na Facebooku
 
YouTube
Sledujte nás na YouTube
 
Subscribe
Přihlašte se do našeho seznamu emailových adres
 
UK de Fr Nederland Czech 
Russian Italia Polska Espana Svenska 

 


Štáb historických leteckých filmů   Czech

Cílem HAFU je produkovat kvalitní fotografie a videa z historie letectví a motorsportu Nového Zélandu a Austrálie a publikovat tyto materiály (v rozličných formátech) pro potěšení nadšenců z celého světa.

 

Al
 

S výjimkou této stránky je náš web pouze v anglickém jazyce, nicméně pro vás připravujeme zvláštní stránku s dalšími informacemi ve vašem jazyce.

Prozatím jsme na některé populární části webu umístili překladač, který vám umožní rychlé orientační zobrazení dané stránky ve vašem jazyce. Pro zbytek webu prosím zvažte instalaci a použití překladače (např. Google Translator).

 

 

   

Přidejte se do seznamu emailových adres pro zasílání našich videí

Každé dva nebo tři týdny našim předplatitelům zašleme zvláštní email. Ten bude obsahovat odkaz na jeden z našich videoklipů a občas i některé zajímavosti a novinky (v anglickém jazyce). Víme, že je občas těžké najít si čas na prohledávání YouTube, proto berte naše emaily jako způsob, kterým vás rychle upozorníme na naše filmy.

Pokud ještě nejste předplatiteli, můžete tak učinit zasláním prázdného emailu na adresu: subscribe@aviationfilm.com

Velmi vážně přistupujeme k soukromí našich uživatelů a garantujeme vám, že vaši adresu nikdy nepředáme jiné společnosti nebo webové stránce.

 

Fotografie a videa

Rozhodli jsme se, že již nadále nebudeme zveřejňovat naše fotografie a videa na tomto webu. Místo něj nyní používáme naši Facebookovou stránku pro zveřejňování fotografií a náš kanál na YouTube pro publikaci videí.

YouTube   Facebook

 

   

O našich DVD

Většina našich DVD s leteckou tématikou buď nemá žádný komentář, nebo je vybavena funkcí sekundární zvukové stopy, která obsahuje pouze zvuk motorů. Nemusíte se tedy bát, že byste při sledování filmu museli poslouchat vyprávění v angličtině - můžete totiž jednoduše vypnout primární zvukovou stopu a nechat se unášet jen a pouze vlastními zvuky válečných letounů.

Podívejte se na seznam našich DVD zde: DVDs

 

O našich publikacích

Ačkoliv jsou naše knihy a sběratelské karty (představující bojová letadla první světové války a další slavné letecké veterány) publikovány v anglickém jazyce, jsou zaměřeny především vizuálně a obsahují pouze malé množství psaného textu. Pokud se zajímáte o historii letectví a naše publikace vás zaujaly, podívejte se do našeho e-shopu:

E-shop

     

letecká videa  *  stíhači  *  váleční veteráni *  veteráni

reenactment *  První světová válka *  Druhá světová válka  *  motorsport